ال جی جی ۶ از باتری قابل تعویض برخوردار نیست

در راستای فاصله گرفتن هرچه بیشتر از موبایل هوشمند پرچمدار و ماژولار سابق ال جی، به نظر می رسد که موبایل مورد انتظار ال جی جی ۶، همانطور که چندین بار گفته شده، از باتری غیرقابل تعویض بهره مند خواهد بود. وب سایت شهیر CNET اخیراً در گزارشی به نقل از منابع نزدیک به ال جی نوشته که علت استفاده از باتری غیرقابل تعویض، مقاومت دستگاه در برابر آب است.

علاوه بر این، وب سایت مورد اشاره در بخشی دیگر از مقاله خود می گوید که برخلاف آنچه پیش تر شنیده ایم، خبری از چیپست تازه معرفی شده اسنپدراگون ۸۳۵ در ال جی جی ۶ نخواهد بود و باید منتظر عرضه دستگاه به همراه چیپست اسنپدراگون ۸۲۱ باشیم. ظاهراً دلیل این تصمیم نیز تلاش برای جلوگیری از به تعویق افتادن عرضه دستگاه بوده است.

در حال حاضر می دانیم که ال جی جی ۶ از نمایشگری ۵٫۷ اینچی با رزولوشن نامتعارف ۱۴۴۰×۲۸۸۰ پیکسل برخوردار است و از دستیار صوتی گوگل به صورت پیش فرض بهره می برد.

پرچمدار جدید کمپانی کره ای ال جی، قرار است ماه آتی میلادی و در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ معرفی گردد. پس از این انتظار می رود که در ماه مارس سال جاری میلادی (برابر با اسفند یا فروردین ماه) شاهد عرضه آن به بازار بین الملل باشیم.

 

[maxbutton id=”3″ ]