گلپونه ؛سایت خبری در زمینه تکنولوژی و فناوری

ضمن عرض سلام و درود خدمت دوستان عزیزی که به تازگی به گلپونه (سایت خبری تحلیلی در زمینه تکنولوژی و فناوری های نوین) پیوسته اند و ما را همراهی میکنند و همچنین دیگر دوستان و مخاطبان قدیمی عزیز گلپونه در سراسر دنیا و مخصوصا کشور عزیزمان ایران، بر خود لازم دانستیم توضیحاتی درباره ی سایت گلپونه خدمتتان عرض کنیم.

 

 

گلپونه سایتی خبری ، تحلیلی در زمینه ی فناوری و تکنولوژی است که کار خود را به صورت رسمی و حرفه ای از سال ۱۳۹۴ شروع کرد و مخاطبان خاصی را از اقصا نقاط جهان به خود جذب کرد!

مقالاتی که در سایت گذاشته میشود کاملا از منابع موسخ و صحیح تهیه و گردهمایی میشود.

نویسندگان و مترجمان سایت تمامی تلاش خود را بر ارائه ی برترین و جدیدترین و با کیفیت ترین اخبار از تمامی سایت های خارجی و ایرانی می گذارند که با همراهی کردن سایت قطعا خودتان نیز به این امر خواهید رسید.

روزانه ده ها خبر در زمینه های موبال و گوشی،تبلت،کامپیوتر و لب تاب،اپلیکیشن ها،سیستم عامل های اندروید،ویندوز،اپل و … ،نکات کاربردی،آموزشها،بررسی ها و دیگر زمینه ها در سایت گذاشته میشود.

بدیهی است این اخبار جزو جدیدترین ها هستند و به شما قول میدهیم با ما جزو بروزترین ها خواهید بود.

سایت گلپونه با این که در برابر دیگر سایت های هم قطار خود تقریبا نوپاست،اما اهتمامی که ما برای پیشرفت سایت به خرج داده ایم و تلاش و پشتکار شبانه روزی ما و همچنین اخبار جدید و دست نیافتنی و کاملا درست و موسخ ما،و همچنین پشتیبانی و همراهی شما عزیزان،یقینا در آینده ای نه چندان دور ما را به بهترین سایت و جزو اولین ها تبدیل خواهد کرد.

امید است بتوانیم در پیشبرد آگاهی شما عزیزان من باب تکنولوژی بیشترین تلاش را داشته باشیم و در زمینه ی آگاهی بخشیدن به شما دوستان موفق و سرافراز بیرون بیاییم!

درود بر تمامی شما عزیزان همراه گلپونه

جدیدترین اخبار تکنولوژی و فناوری را با گلپونه دنبال کنید!