بازگشت به ریشه‌ها در Call of Duty بعدی و حذف ربات و آینده

در نهایت اکتیویژن تصمیم گرفته است تا به سراغ طرفداران قدیمی سری کال آف دیوتی برود و به جای آینده، از گیم‌پلی و تم قدیمی نسخه‌هایی ابتدایی در قسمت بعدی کالاف دیوتی استفاده کند. چیزی که بسیاری از افراد را خوشحال خواهد کرد. با فارنت همراه باشید…

در خلال مراسمی که دیروز جهت بررسی نتایج مالی شرکت در سه ماهه پایانی ۲۰۱۶ برگزار شد، Activision Blizzard عنوان کرد که نسخه بعدی Call of Duty بر روی گیم‌پلی ارائه شده در نسخه‌های ابتدایی این سری تمرکز دارد و به ریشه‌های خود باز خواهد گشت. کال آف دیوتی‌های اخیر از جمله جدیدترین نسخه انتشار یافته یعنی Call of Duty: Infinite Warfare، دارای وقایع و تم علمی‌تخیلی بودند اما کال آف دیوتی‌های اصیل در زمان جنگ‌جهانی دوم و سپس در محیطی مدرن‌تر اتفاق افتادند اما هیچ‌کدام سربازهای رباتیک یا سلاح فوق پیشرفته و غیرواقعی در خود نداشتند.

Call of Duty جدید به دست استودیو Sledgehammer Games، سازنده بازی Call of Duty: Advanced Warfare ساخته خواهد شد. عنوان Call of Duty: Infinite Warfare پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۶ لقب گرفت اما اکتیویژن بلیتزرد اعلام کرد که با این وجود، این بازی باز هم کمتر از حد انتظار فروش داشته است. مقصر این قضیه را نیز تم علمی‌تخیلی بازی معرفی کرده است.

هر ساله نسخه‌ای از سری پرآوازه کال آف دیوتی در حول و حوش فصل تعطیلات عرضه می‌شود و به این ترتیب باید منتظر انتشار نسخه بعدی در تاریخی نزدیک به نوامبر ۲۰۱۷ باشیم. نظر شما در مورد این تصمیم اکتیویژن چیست؟