گلکسی S8 قیمت قریب به ۱۰۰۰ دلار خواهد داشت

گلکسی S8 اگر با این قیمت احتمالی رونمایی شود بسیاری را شوکه خواهد کرد. طبق گزارشات جدید قیمت گلکسی S8 پرچمدار بعدی سامسونگ تقریبا ۱۰۰۰۰ دلار خواهد بود!!

قیمت گلکسی S8 تصمیم جدید سامسونگ

 قیمت گلکسی S8

یکی از گرانقیمت‌‌ترین اسمارتفون‌های اندرویدی که تاکنون شاهد بوده‌اید به دست سامسونگ عرضه خواهد شد.

گلکسی S8 در بازار آسیا تا ۹۳۴ دلار برای مدل ۱۲۸ گیگابایت قیمت خواهد داشت و مدل ۶۴ گیگابایت ۸۸۵ دلار خواهد بود. این ارقام قیمت ۷۵۰ تا ۷۹۲ دلاری گلکسی S7 را برای مدل ۳۲ گیگابایت، ناچیز جلوه خواهند داد!

ورود حافظه داخلی استاندارد ۶۴ گیگابایت چندان ناخوشایند نیست اما باید دید چند درصد از مشتریان حاضر به پرداخت این قیمت هنگفت برای گل سرسبد سامسونگ خواهند بود.

در جریان باشید قیمت آیفون ۷ پلاس ۲۵۶ گیگابایت ۹۶۹ دلار است و مدل ۱۲۸ گیگابایت ۸۶۹ دلار قیمت دارد.

 قیمت گلکسی S8

منابع خبری از جایگزین شدن مدل ۶ گیگابایتی گلکسی S8 به جای مدل ۴ گیگابایتی خبر می‌دهند؛ این ارتقا احتمالا به خاطر حضور پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ انجام گرفته است.

ویژگی‌های احتمالی گلکسی S8

قیمت گلکسی S8

دوربین گلکسی S8 به ویژگی Dual ADC مجهز خواهد بود که عمق رنگ را فعال خواهد کرد. دیگر شایعات مربوط به گلکسی S8 از حضور یک صفحه نمایش لبه تا لبه با دکمه هوم ادغام شده در صفحه نمایش، سنسور اثر انگشت و دستیار دیجیتال Bixbyy خبر می‌دهند.

با وجود این ویژگی‌های پُر زرق و برق حضور داک دسکتاپ DeX که امکان استفاده از S8 را به عنوان یک رایانه شخصی اندرویدی می‌دهد و با پشتیبانی یک موس و کیبورد تکمیل می‌شود، قابل توجه است!

هنوز مشخص نیست که آیا واقعا مدل ۱۲۸ گیگابایت گلکسی S8 عرضه شود اما اگر این احتمالات به حقیقت بپیوندند با این قیمت گلکسی S8 از همین حالا شروع به پس‌انداز کردن کنید!

قیمت گلکسی S8 در مقایسه با قیمت پرچمداران کمپانی‌های دیگر واقعا عجیب و غریب است. ال جی پرچمدار امسال خود یعنی ال جی  G6 را با قیمت تقریبی ۷۷۰۰ دلار روانه بازار خواهد کرد.

عکس‌العمل طرفداران سامسونگ در برابر این برچسب قیمت درخشان چه خواهد بود؟ شما چه فکر می‌کنید؟

 

جدیدترین اخبار و خبرهای تکنولوژی و فناوری را با گلپونه دنبال کنید!

منبع     [maxbutton id=”3″ url=”http://hotappnews.ir” text=”hotappnews” ]