اندروید ۷ برای گلکسی اس ۶ اج پلاس سامسونگ عرضه شد

گلکسی اس ۶ اج پلاس سامسونگ گوشی تمامی عیاری است که سامسونگ به این زودی‌ها قصد بازنشستگی آن را ندارد، به همین دلیل شاهد انتشار اندروید ۷ برای گلکسی اس ۶ اج پلاس سامسونگ هستیم.

 

سامسونگ گوشی‌های تراز اول زیادی روانه بازار کرده است و از طرف دیگر ثابت کرده که حسابی هوای این گوشی‌ها را دارد به همین دلیل گلکسی‌های اس ۶ و اس ۷ سامسونگ پیش از این شاهد انتشار اندروید نسخه ۷ بوده‌اند، حدود یک هفته پیش نیز گلکسی نوت ۵ سامسونگ موفق به چشیدن طعم شیرین اندروید ۷ نوقا شد.

با این حساب اکنون نوبتی هم که باشد نوبت به پرچمدار قدیمی و بزرگ سامسونگ فرا رسیده است، باخبر شدیم کاربران تُرک گوشی گلکسی اس ۶ اج پلاس سامسونگ موفق به دریافت آپدیت نسخه ۷ اندروید نوقا شده‌اند. این آپدیت فریم‌ور گوشی را به نسخه G928CXXU3CQC7 ارتقا می‌دهد و حجمی بیشتر از یک گیگابایت دارد.

سامسونگ در آپدیت اندروید ۷ نوقا برای گلکسی اس ۶ اج پلاس موارد مختلفی را در نظر گرفته است که اضافه شدن فیلتر آبی برای صفحه‌نمایش گوشی، تنظیم رزولوشن صفحه‌نمایش گوشی برای کاهش مصرف باتری و ویژگی Samsung Pass را می‌توان در بین موارد جدیدی دانست که در اندروید ۷ نوقا انتظار گلکسی اس ۶ اج سامسونگ را می‌‌کشند.

همان‌گونه که اشاره شد سامسونگ آپدیت اندروید ۷ را برای کاربران گلکسی اس ۶ اج در ترکیه منتشر کرده است و به این ترتیب با توجه به سابقه‌ای که از سامسونگ سراغ داریم دیری نخواهد پایید که کاربران این گوشی خوش قد‌وبالا در سایر کشورها نیز میزبان اندروید نسخه ۷ نوقا باشند.