تعقیب و گریزی بی‌پایان با بازی Highway Getaway

بازی Highway Getaway محصول Vivid Games در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۷ در اپ‌استور و پلی‌استور ریلیز شد و امروز در هات اپ نیوز به معرفی این بازی می‌پردازیم.

Vivid Games در سال ۲۰۰۶ اولین قرارداد بین‌المللی خود را امضا کرد، قرار‌دادی که شروعی جدید برای ساخت بازی موبایلی در این شرکت لقب گرفت.

Vivid Games در همین سال اولین قدم را برای ساخت بازی انحصاری این کمپانی با مشارکت یکی از بزرگ‌ترین ارائه دهندگان بازی یعنی Mobile Entertainment Europe آغاز کرد.

بازی Highway Getaway

سال ۲۰۰۷ برای Vivid Games پُرفروغ‌تر ادامه پیدا کرد و به یکی از توسعه دهندگان رسمی نینتندو با همکاری شرکت آلمانی DTP و Entertainment AG تبدیل شد.

بازی Highway Getaway

در سال ۲۰۰۸ نیز این موفقیت‌ها با گرفتن مجوز از اپل، برای توسعه روی سیستم عامل iOS و ریلیز اولین بازی Vivid Games برای اپل به نام Samurai Puzzle Battle ادامه پیدا کرد.

بازی Highway Getaway

اکنون در سال ۲۰۱۷ نیز این موفقیت‌ها ادامه پیدا کرده و بازی Highway Getaway که نوعی خاص از بازی‌های مسابقه‌ای با مسیری بی‌پایان و همچنین گرافیکی شگفت‌انگیز است را در استور‌های مختلف ارائه کرده است.

بازی Highway Getaway و تعقیب و گریز

در بازی Highway Getaway شما یک راننده فراری هستید و پلیس هر لحظه در تعقیب شما می‌باشد.

انجام ماموریت‌هایی که بازی برای شما در نظر گرفته را فراموش نکنید. عبور از لابه‌لای ماشین‌ها تنها چالش شما نخواهد بود!!

برای این‌که لول شما افزایش پیدا کند باید ماموریت‌های که به شما داده می‌شود را به درستی انجام دهید. همچنین باید بیش از ۲۰۰ ماموریت را برای تبدیل شدن به ultimate getaway driver به‌طور کامل بگذرانید.

نکات مهم در بازی Highway Getaway

در حین بازی Highway Getaway باید به دو قسمت توجه ویژه داشته باشید:

برای طی کردن مسیرهای طولانی نیاز به بنزین خواهید داشت. ماشین‌های سوخت‌گیری در مسیر وجود دارند که باید پُشت آن‌ها قرار بگیرید تا ماشین شما سوخت‌گیری کند و مسیر را ادامه دهید.

قسمت سخت کار شما این است که نباید بگذارید به ماشین شما آسیب وارد شود. درواقع اگر دو‌بار تصادف کنید، ماشین شما نیز متوقف خواهد شد.

پس علاوه بر این‌که باید از دست پلیس فرار کنید دو چالش دیگر نیز شما را آزار خواهد داد که شامل: سوخت و میزان آسیبی که به ماشین وارد شده است، می‌باشد.

در بازی Highway Getaway در حالی که مسیر را طی می‌کنید ابزارهای کمکی برای شما در اتوبان ظاهر می‌شوند؛ حتما آن‌ها را بدست آورید تا بتوانید مسیر بیشتری را طی نمایید.

بازی Highway Getaway

UPGRADES

شما در قسمت UPGRADES می‌توانید قدرت ماشین خود را برای فرار از شر پلیس افزایش دهید. به‌طور مثال می‌توانید مخزن نیترو را افزایش دهید یا کشش چرخ‌ها را بالاببرید.

بازی Highway Getaway

LOTTERY

در قسمت LOTTERY شما می‌توانید از هدایایی که بازی برای شما در نظر می‌گیرد با چاشنی خوش‌شانسی استفاده نمایید. البته باز شدن قسمت بخت‌آزمایی با دیدن ویدئو نیز برای شما امکان‌پذیر خواهد بود.

در بازی Highway Getaway با افزایش لول، ماشین‌های جدید برای شما باز خواهند شد. البته این امکان به شما داده شده که اگر علاقه دارید در لول پایین‌تر ماشین‌‌ها را باز کنید، با پرداخت الماس نارنجی این‌کار برای شما امکان‌پذیر خواهد شد.

قابل توجه همراهان همیشگی هات اپ نیوز اسم بازی بطور کامل با عنوان Highway Getaway: Chase TV در اپ‌استور و پلی‌استور قابل مشاهده می‌باشد.