اکنون در ۴ کشور گلکسی S8 به صورت رسمی قابل خریداری است

سرانجام ۲۱ آوریل هم فرارسید تا علاقه‌مندان به گلکسی اس ۸ دستشان به گوشی محبوبشان برسد. سامسونگ فروش پرچمدار جدیدش را در ۴ کشور آغاز کرده و تعداد این کشورها را به‌زودی افزایش می‌دهد.

پس از سه هفته قبول پیش سفارشات، کره‌ای‌ها اکنون آماده هستند تا فروش S8 را به صورت جهانی و ابتدا به صورت محدود در چهار کشور آمریکا، کانادا، پورتوریکو و کره جنوبی آغاز کنند. این محصول، به زودی و طی هفته‌های پیش‌رو، راه خود را به سایر کشورها هم باز خواهد کرد. البته خبرهایی هم شنیده شده که برخی از مشتریان در کشور هلند نیز، گوشی خود را دریافت کرده اند.

قیمت S8 در نسخه معمولی ۷۲۵ دلار و در نسخه پلاس ۸۲۵ دلار است. به جز در سایز نمایشگر که ۵٫۸ و ۶٫۲ است، این دو نسخه در سایر مشخصات تفاوتی ندارند. مشخصات کامل گلکسی S8 را از اینجا بخوانید.

انتظار می‌رفت که سامسونگ دستیار هوشمند بیکسبی را به صورت کامل فعال کند، اما این کمپانی اعلام کرده که این دستیار مجازی در ابتدا عملکرد محدودی خواهد داشت و برای دسترسی کامل به ویژگی‌های آن، باید تا ارائه آپدیت نرم‌افزاری در پایان بهار صبر کنیم.

تنها چند روز پس از دریافت گلکسی S8 توسط برخی از مشتریان کره‌ای، مشکلی در نمایشگر این گوشی گزارش شده که خبر از وجود یک سایه قرمز رنگ در آن می‌دهد که این موضوع، نگرانی بسیاری از کاربران را برانگیخته است. کمپانی سازنده برای رفع این نگرانی‌ها، سریعا پاسخی را ارائه کرده و گفته که این موضوع به بخش‌های سخت‌افزاری هیچ ارتباطی نداشته و با تصحیح تنظیمات نمایشگر، سایه قرمز رنگ از بین می‌رود.

ناگفته نماند که طی بررسی‌های اولیه، مشخص شد که گلکسی S8 برترین نمایشگر موجود در بین گوشی‌های هوشمند را در خود گنجانده است.